Design ERA  
Software Suite for the Apparel Decoration

Sierra Technology Group S.A.

HotFix ERA Sequin

Představení produktu

HotFix Sequin & Spangle je prvotřídním produktem pro navrhování a úpravu dekorací z flitrů. Jeho součástí jsou všechny potřebné nástroje k digitalizaci vzorů, při které lze vycházet z rastrové grafiky, vektorových souborů nebo z vlastní fantazie. Během procesu tvorby lze využít realistického náhledu vašeho vzoru.

Termín HotFix znamená, že se jedná o druh materiálu s přilnavým povrchem, který se na oděv pomocí žehličky nebo lisu. Pokud chcete vytvářet flitrové dekorace na vyšívacím stroji potřebujete speciální Plug-in na flitry pro Stitch ERA Liberty.

Mezi digitalizační nástroje tohoto produktu patří i pokročilá tvorba nápisů a uživatelské rozhraní je velmi podobné Microsoft Office. Proces navrhování a úpravy vzorů je velmi rychlý a jednoduchý.

Vzory lze exportovat ve formátech pro různé druhy strojů. Před nákupem produktu si vždy zkontrolujte seznam požadavků na kompatibilitu.

 

Servisní středisko

Registered User?
Login into the
Service Center

VšePoslední novinky

Design era v 17, přichází odhalení!

U nové verze jsme zdokonalili spoustu vlastností programu, takže budete moci využít produktivnějších nástrojů kompatibilních s novými technologiemi.

VšeVýstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

Náš tým se zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry nebo se nechat odborně prošlolit na tvorbu výšivek ve Stitch ERA.

 
Legal notes Copyright © 2015 – Sierra Technology Group S.A., Překlad a zastoupení pro ČR - ONESOFT s.r.o.