Design ERA  
Software Suite for the Apparel Decoration

Sierra Technology Group S.A.

Hotfix Era - Stone

Představení produktu

HOTFIX ERA STONE pro zpracování motivů strojem

Hotfix Era Stone je prvotřídní produkt pro navrhování a úpravu dekorací z kamínků a cvočků. Jeho součástí jsou všechny potřebné nástroje k digitalizaci vzorů, při které lze vycházet z rastrové grafiky, vektorových souborů nebo z vlastní fantazie. Během procesu tvorby lze využít realistického náhledu vašeho vzoru.

Mezi digitalizační nástroje tohoto produktu patří i pokročilá tvorba nápisů a uživatelské rozhraní je velmi podobné Microsoft Office. Proces navrhování a úpravy vzorů je velmi rychlý a jednoduchý.

Vzory lze exportovat ve formátech pro různé druhy strojů. Před nákupem produktu si vždy zkontrolujte seznam požadavků na kompatibilitu.

HOTFIX ERA STONE pro přípravu šablon

Tento úžasný systém je specifickým softwarem pro navrhování designových kreací z ozdobných kamínků a cvočků s výstupem pro různé přístroje za účelem vyhotovení návrhů a šablon pro řezací zařízení. Při tvorbě lze vycházet z jakéhokoli obrázku, který velmi snadno a rychle konvertujete na šablonu pro kamínky. Součástí programu je kompletní systém tvorby nápisů.

Šablony lze exportovat ve formátech pro různé druhy zařízení. Před nákupem produktu si vždy zkontrolujte seznam požadavků na kompatibilitu.

 

 

Servisní středisko

Registered User?
Login into the
Service Center

VšePoslední novinky

Design era v 17, přichází odhalení!

U nové verze jsme zdokonalili spoustu vlastností programu, takže budete moci využít produktivnějších nástrojů kompatibilních s novými technologiemi.

VšeVýstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

Náš tým se zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry nebo se nechat odborně prošlolit na tvorbu výšivek ve Stitch ERA.

 
Legal notes Copyright © 2015 – Sierra Technology Group S.A., Překlad a zastoupení pro ČR - ONESOFT s.r.o.