Design ERA  
Software Suite for the Apparel Decoration

Sierra Technology Group S.A.

O nás

NEJ Šicí stroje

Naše společnost vznikla v roce 2008 a i když její tradice není zatím dlouhá dokázala si už vybudovat silnou pozici na trhu dekorativní techniky. Primárně se zaměřujeme na prodej šicích a vyšívacích strojů, overlocků a coverlocků, řezacích plotrů, vyšívacího softwaru a příslušenství.

Jsme autorizovaným prodejcem šicích strojů a jejich příslušenství. Pravidelně komunikujeme s výrobci všech námi dodávaný značek a přinášíme vám ty nejmodernější varianty a aktuální technologie. Naším cílem je zákazníkům poskytnout co nejvíce informací širokého rozsahu, v případě dotazu zodpovědět na všechny jejich otázky.

Je pro nás důležité, zajistit maximální spokojenost našich klientů, a proto jsou námi prodávané produkty vybírány s důrazem na kvalitu a bezporuchový provoz. Zajišťujeme také pravidelný servis a školení k jednotlivým produktům.

Zaměřujeme se na zákaznický servis a komunikaci s našimi klienty. Jsme k dispozici denně na telefonu nebo e-mailu a ochotně vám poradíme v případě, že si nevíte rady. Můžete nás také navštívit na naší kamenné prodejně v Prostějově, Plumlovská 50, kde vám vámi vybraný produkt rádi předvedeme.

Strojové šití, vyšívání a další kreativní práce jsou naší vášní. Pravidelně se účastníme výstav (např. Prague Patchwork Meeting, Kreativ Ostrava, Kreativní veletrh Plzeň) a jsme provozovatelem webových stránek, kde našim zákazníkům přinášíme inspiraci na stále nové návody a nápady na jejich projekty.

NEJ Šicí stroje

 

 

Sierra Tecnology Group SA

Společnost Sierra Technology Group vznikla v roce 1988 a začínala jako poskytovatel technologického řešení pro všechny druhy průmyslových odvětví a stále pokračuje ve vytváření a poskytování profesionálních nástrojů pro velmi odlišné druhy podnikání.

Odvětví dekorativního průmyslu bylo jedno z prvních, kterými se společnost zabývala. Nyní vyvíjí Sierra Technology Group vybavení, software a doplňky pro toto odvětví více než 25 let. Společnost nabízí řešení týkající se různých specifických potřeb této činnosti.

Mezi mnoha vytvořenými řešeními můžeme zmínit například: technika a proces automatizace, elektronická kontrola vyšívacích strojů, diskové jednotky a konvertory, síťové připojení vyšívacích strojů, systém řízení výroby, systém edic a nápisů, automatický a profesionální systém navrhování výšivek, domácí systém pro navrhování výšivek, hotfix software pro úpravu kamínků, hotfix software pro úpravu filtrů, zakázkový software pro oděvní dekoraci, atd.

Většina produktů je vyvíjena v Argentině, kde sídlí ústředí společnosti. Následně jsou produkty prodávány do celého světa přímo nebo pomocí distribuční sítě. Funkce produktů a jejich kvalita dosáhly vysoké úrovně spokojenosti uživatelů ve více než 50 zemích. Sierra Technology Group prezentovala své produktové linie na nejdůležitějších světových veletrzích v USA, Evropě, Asii a Jižní Americe i malých výstavách přes místní distributory.

Sierra Technology Group vyniká zejména v oblasti inovace. Ve svých produktech představují nové funkce, které nabízejí svým uživatelům značné výhody, např. simulace výšivky za pomoci reálných 3D modelů (odlišná od falešných simulací založených na fotografiích, které nabízejí jiné aplikace) nebo vynikající integraci obrázků (rastrových obrázků nebo vektorových souborů z jiných grafických aplikací) spolu s tvorbou vzorů a stehových variant a edicí hotflix, která nemá na softwarovém trhu doposud žádnou konkurenci. V současnosti vysoce kvalitní simulace na úpravu kamínků systém HotFix, je dalším jedinečným rysem Sierra Technology Group.

Sierra Technology Group má zvláštní zájem na tom, aby se jejich zákazníci mohli vždy spolehnout na stále lepší a lepší produkty, což se netýká pouze jejich kvality, ale zahrnuje nejmodernější technologie s četností aktualizací, škálováním pro uživatele s různými požadavky, rozšířením pro produktivitu práce a zvláště s nejlepším poměrem cena-výkon.

Inovace je vášní celé organizace představující Sierra Technology Group. Mnoho funkcí je vynálezem našeho týmu profesionálů, kteří mají velké zkušenosti v oblasti oděvní dekorace a jsou talentovaní ve vývoji aplikací, ale i návrhy zákazníků, kteří tyto nástroje s nadšením využívají po několik let.

Sierra má vynikající pověst, která je výsledkem vytrvalého úsilí při vývoji produktů s vysokým obsahem inovací, a je proslulá kvalitou péče. Náš závazek je poskytovat ve vyšívacím průmyslu stále lepší a lepší nástroje.

Sierra Technology Group S.A.

Servisní středisko

Registered User?
Login into the
Service Center

VšePoslední novinky

Design era v 17, přichází odhalení!

U nové verze jsme zdokonalili spoustu vlastností programu, takže budete moci využít produktivnějších nástrojů kompatibilních s novými technologiemi.

VšeVýstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

Náš tým se zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry nebo se nechat odborně prošlolit na tvorbu výšivek ve Stitch ERA.

 
Legal notes Copyright © 2015 – Sierra Technology Group S.A., Překlad a zastoupení pro ČR - ONESOFT s.r.o.