Design ERA  
Software Suite for the Apparel Decoration

Sierra Technology Group S.A.

Představení produktů

Design ERA je kompletní softwarový balíček navržených pro různé typy oděvní dekorace a produktového zdobení. Jedná se o unikátní nástroj zahrnující několik dekorativních modulů v jediném rozhraní (tzn. Není potřeba více různých produktů).

    • Digitální tisk
    • Vektorové řezání
    • Vyšívání
    • Hot Fix Stone – pro úpravu kamínků
    • Hot Fix Sequin – pro úpravu flitrů

I když Design ERA není primárně navržen jako grafický software určený k vytváření vlastních originálních předloh, zvládá spoustu úkolů spojených s procesy navrhování a editace. Je vhodný pro různé druhy strojů a je kompatibilní s řadou značek a jejich modely.

Vytváření vzorů začíná vždy předlohou. Všechny moduly Design ERA mají společné vlastnosti. Importování rastrových a vektorových souborů, snímání ze scanneru nebo přímo, z jiných grafických aplikací, zpracování obrazu a vektorové grafiky, vektorizace a manuální nebo automatická digitalizace tvarů jsou společnou charakteristikou všech nástrojů.

 

Jestliže se rozhodnete přidat vaší společnosti nové nástroje, můžete plně využívat výhody vaší investice, vašich zkušeností a budete moci využít své stávající vzory pro nové činnosti.

 

Vyberte si produkt na základě vámi požadované aktivity. Zkontrolujte rysy produktu a vyberte požadovaný výstup (formát/medium) pro vaši výrobní metodu. Design ERA vám bude asistovat od samého začátku během celého procesu navrhování (příprava, digitalizace, úprava a dohotovení). Také vám nabízí vzorky pro prezentace a nezbytné výstupní soubory pro vaše zařízení.

 

Produkt Nástroje
Print ERA sítotisk, digitální tisk, tisk grafického designu (software pro barevnou separaci, rip software, atd.)
Vector ERA tvorba, úprava a vyřezávání vektorové grafiky (vektorizace, digitalizace, polohování, export do standartních vektorových formátů, vyřezávání z vinylu, atd.)
Stitch ERA komerční a profesionální výšivka (tvorba nápisů, úprava, auto-digitalizace, pokročilá digitalizace, převod formátů, simulace, vyšívací nástroje)
Hot Fix Stone ERA úprava kamínků (tvorba nápisů, úprava, digitalizace, simulace, atd.) pro motivy nastavení stroje, motivy výroby a výrobu šablon
Hot Fix Sequin ERA úprava flitrů (tvorba nápisů, úprava, digitalizace, simulace, atd.)

  

Poznámka:

Projděte si specifikaci produktů, srovnávací tabulky, ukázky kvality vzorů a kompatibilitu před koupí jakéhokoli modulu Design ERA. Zmíněné vlastnosti mohou záviset na úrovni softwaru nebo jeho verzi. Obrazové ukázky jsou zobrazovány pouze jako reference a mohou korespondovat s různými produkty a úrovněmi.

Servisní středisko

Registered User?
Login into the
Service Center

VšePoslední novinky

Design era v 17, přichází odhalení!

U nové verze jsme zdokonalili spoustu vlastností programu, takže budete moci využít produktivnějších nástrojů kompatibilních s novými technologiemi.

VšeVýstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

Náš tým se zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry nebo se nechat odborně prošlolit na tvorbu výšivek ve Stitch ERA.

 
Legal notes Copyright © 2015 – Sierra Technology Group S.A., Překlad a zastoupení pro ČR - ONESOFT s.r.o.