Design ERA  
Software Suite for the Apparel Decoration

Sierra Technology Group S.A.

Výstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

O jarním víkendu se náš tým zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry.

Program výstavy byl opravdu bohatý. Přednášky, kurzy, workshopy, módní přehlídky a jiné události probíhaly nepřetržitě celý den a výstavy se během víkendu zúčastnilo více než 6 000 návštěvníků.

Součástí naší prezentace byla mimo jiné i velmi úspěšná přednáška o práci s programem Stitch ERA. Školili jsme vytváření výšivek, práci s křížkovou výšivkou, tvorbu aplikací atd. Zájemci se mohli po přednášce zeptat na cokoli, co je k tématu ještě napadlo a my jsme jim velmi ochotně odpovídali.

Speciální akcí na našem stánku byla soutěž o zatkávací stroj Merrylock SP 1100. Každý návštěvník se mohl zúčastnit workshopu zaměřeného na práci se strojem, a poté vyplnit na soutěžním lístku svůj odhad váhy stroje. Typů se sešlo opravdu hodně, po jejich následném slosování putoval náš stroj ke spokojené výherkyni do Břeclavi.

Získali jsme na naši adresu spoustu kladných hodnocení, za které vám vřele děkujeme. Tešíme se na vás na Prague Patchwork meeting zase za rok. Dříve se můžeme potkat například v říjnu v Ostravě nebo kdykoliv v Prostějově na naší prodejně.

Servisní středisko

Registered User?
Login into the
Service Center

VšePoslední novinky

Design era v 17, přichází odhalení!

U nové verze jsme zdokonalili spoustu vlastností programu, takže budete moci využít produktivnějších nástrojů kompatibilních s novými technologiemi.

VšeVýstavy

Prague Patchwork Meeting 2017

31.3. - 2.4.2017

Náš tým se zúčastnil mezinárodní patchworkové výstavy v Praze. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout a navlastní kůži vyzkoušet naše šicí a vyšívací stroje i řezací plotry nebo se nechat odborně prošlolit na tvorbu výšivek ve Stitch ERA.

 
Legal notes Copyright © 2015 – Sierra Technology Group S.A., Překlad a zastoupení pro ČR - ONESOFT s.r.o.