© 2023, Šicí Technika Brother s.r.o. - AR Robots S.A.
Požadavky na systém
SIERRASOFTWARE Autorizovaný Dealer

Stitch Era systémové požadavky

S posledními aktualizacemi Service Pack doporučujeme použít 64bitovou edici Microsoft® Windows® 11 Professional. Každá nová verze softwaru je testována pouze na nejnovějším dostupném operačním systému. Z bezpečnostních důvodů netestujeme software s ukončenými operačními systémy. Tento software však může být také kompatibilní s některými staršími operačními systémy, včetně: 64bitová edice Microsoft® Windows® 7 (Home Premium nebo vyšší) 64bitová edice Microsoft® Windows® 8 (Home Premium nebo vyšší) 64bitová edice Microsoft® Windows® 10 (Home Premium nebo vyšší) 64bitová edice Microsoft® Windows® 11 (Home Premium nebo vyšší) Operační systémy musí být správně nainstalovány, aktualizovány a správně spuštěny se všemi dostupnými aktualizacemi Service Pack. Poznámka o operačních systémech MAC (Apple) Podle některých zpráv od uživatelů lze tento software (verze předplatného) úspěšně nainstalovat a na některých počítačích Apple funguje správně (Windows na virtuálních počítačích) . Nenabízíme, nezaručujeme a nepodporujeme tento software běžící na počítači MAC; protože jsme to netestovali natolik, abychom to navrhli. Můžete to zkusit na vlastní nebezpečí.

Operační systém

Pro standardní softwarové produkty (trvalá licence, software s fyzickým, USB ochranným zařízením): Připojení počítače, kde je software nainstalován, k internetu není podmínkou, ale je velmi doporučeno. Prostřednictvím internetového připojení bude váš software prezentovat službu Live Update, přímou komunikaci se stránkami podpory služeb a softwaru, nákup dalších funkcí v aplikaci, propagační akce atd. Proces registrace/aktivace softwaru vyžaduje e-mailový účet pro přenos souborů mezi vaším systémem (nainstalovaným produktem) a aktivačním serverem výrobce. Můžete se zaregistrovat/aktivovat online nebo off-line. U standardních softwarových produktů (trvalá licence, software s virtuálním ochranným zařízením, bez klíče): Připojení počítače, kde je software nainstalován, k internetu není podmínkou, ale je velmi doporučeno. Čas od času bude vyžadováno ověření licence. Tento proces lze provést online z počítače, kde je produkt nainstalován, nebo off-line, pomocí jakéhokoli jiného počítače s přístupem na internet. K používání produktu v prostředí virtuálního počítače je nutné trvalé připojení k internetu. Prostřednictvím připojení k internetu bude ověřování licencí automatické a bezproblémové a váš software bude prezentovat službu Live Update, přímou komunikaci na stránky podpory služeb a softwaru, nákup dalších funkcí v aplikaci, propagační akce atd. Proces aktivace softwaru vyžaduje e-mailový účet k přenosu souborů mezi vaším systémem (nainstalovaným produktem) a aktivačním serverem výrobce. Aktivovat můžete online nebo off-line. Pro software jako předplatné (dočasná licence, software bez ochranného zařízení): Vysokorychlostní trvalé připojení k internetu je naprosto nezbytným systémovým požadavkem pro provoz softwaru pro předplatitele (bez trvalé licence). Proces registrace/aktivace softwaru vyžaduje e-mailový účet pro přenos souborů mezi vaším systémem (nainstalovaným produktem) a aktivačním serverem výrobce.

Internet

Počítač

Aby počítač mohl spustit software, musí splňovat řadu minimálních požadavků. Pro lepší výkon doporučujeme zvážit splnění (minimálně) nebo překročení požadavků.
Počítač
Je vyžadována minimální konfigurace
Procesor
Intel Core i5 (7.generace - 3.3 GHz)
Paměť
4 GB.
Video
1440 x 900 pixels, OpenGL akcelerace
Monitor
17” monitor
Volné místo disku
2 Gbyte
Poznámky (*1) Vyžaduje se pouze u standardních produktů s fyzickým ochranným zařízením (*2) Přímé připojení ke strojům (prostřednictvím kabelu) je volitelná funkce Nelze připojit všechny značky a modely strojů (zeptejte se) Některé značky a modely strojů mohou vyžadovat další hardware Některé značky a modely strojů již obsahují software a kabely pro připojení (*3) Některé disketové jednotky nebudou číst/zapisovat všechny formáty počítače
STITCH ERA